Hürriyet Magazin

12 Kasım 2012 Pazartesi

Maison Martin Margiela with H&M Çılgınlığı İçin Son 3 Gün!


Tüm dünya ile aynı anda 15 Kasım’da İstinye Park’ta satışa sunulacak olan Maison Martin Margiela with H&M koleksiyonunu bir an önce görmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Neyse ki; H&M ve Maison Martin Margiela'nın anlaştıkları iş birliği sonucunda tasarlanan, erkeklere ve kadınlara yönelik ikonik Maison Martin Margiela giysi ve aksesuarlarının yeni edisyonuyla tanışmanıza sadece 3 gün kaldı. 
Her bir parça, Maison'un kuruluşundan bu yana geçen 23 sene boyunca kullanılmış ürünlerin ait olduğu sezonları gösteren eşsiz etiket ile özel olarak hazırlandı. Maison Martin Margiela'nın arşivindeki en sembolik parçalar, güncellenmiş tarzlar ve materyallerle yeniden üretildi ve kendi tarihlerinin özel bir özeti olarak tüm müşterilerine sunuldu.

Belirsizlik ve transformasyon üzerine kurulu bu özel koleksiyon, göz yanılmaları ve alışılmış obje ya da materyallerin yeni bir kullanım şekline sokulmasıyla desteklendi. İçi sütyenli body, görünmez dolgu topuklar, gömlek gibi kazak, kemerden giysiler, şeker paketi el çantası, eldiven cüzdan... Her bir parça bu felsefeyi size yaşatmak için H&M vitrinlerinde yer almayı bekliyor.

La Mode En Vogue, hazır hala 3 gününüz varken bütçenizi gözden geçirip kendinizi bu eşsiz koleksiyondaki özel parçalara şimdiden hazırlamanız için fiyatlarını açıklıyor. Şimdiden H&M ve Maison Martin Margiela hayranlarına iyi alışverişler!   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...