Hürriyet Magazin

15 Nisan 2012 Pazar

Brandlife Style Zoom // vol.2


Jean Gömlek

Ara mevsimlerde kurtarıcı görevi gören jean gömleklerin farklı parçalarla kolay uyum sağlaması, kombin yapma zorluğunu ortadan kaldırıyor.
Stil Mottosu: “Bu aralar yoğun olduğum doğru; ama seninle Bebek’te akşamüstü keyfi yapmak için her zaman vaktim var.”

Neden bu kombin? Jean gömleği, parlak kırmızı bir pantolonla giyerek color block stilinin çarpıcılığından yararlanabilirsiniz. Kalın, tahta topuklu ayakkabılar genel maskülen havayı dağıtırken, piton derisi clutch çantayla şık ve egzotik bir görünüme kavuşacaksınız.


Stil Mottosu: “ Keyifli bir müzik, ağzına kadar dolu piknik sepetleri ve Chill out festivalini dolduran yüzlerce insan... Çimlere uzanmayalı ne kadar zaman olmuş meğer.”

Neden bu kombin? Jean gibi bir başka zamansız parça da espadriller... Rahatlık ve uyumun peşindeyseniz bu ikiliden vazgeçmeyin derim. Kombini canlandırmak içinse desenli şortlardan yardım almayı unutmayın.  


Şifon Tunik

Arkası uzun şifon tuniklerle vücudunuzdaki fazlalıkları trendy taktiklerle gizlemenin tadını çıkartın.Stil Mottosu: “Gerçek stilime, vücudumu tanıdıktan sonra kavuştum.”

Neden bu kombin? Desenli parçalar yerine düz, tek renkli parçaları seçtiğinizde her zaman daha ince gözükürsünüz. Tuniğin formu vücudunuzun alt bölgesindeki fazlalıkları kapatırken kombine ekleyeceğiniz kalın bir kemer, üst taraftaki bolluğun bel siluetinizle dengelenmesini sağlar.Stil Mottosu: “Bu geceki mağaza açılışını kaçırmam mümkün değil, belli ki eğlence kokteyl ile sınırlı kalmayacak.”

Neden bu kombin? Akşamüstü saatlerinden geceye uzanan bir organizasyona katılıyorsanız, şifon tunikle giydiğiniz payetli eteğinizin rengini naturel tonlardan yana seçmenizde yarar var. Böylece hem erken saatlerde abartılı görünmekten kurtulur, hem de özenli kıyafetinizle geceye uyum sağlamış olursunuz.     

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...