Hürriyet Magazin

13 Aralık 2012 Perşembe

La Mode En Vogue'da Neler Oluyor?

La Mode En Vogue; İpek Ersoy 4 LMEV, MilanIn & MilanOut ve LMEV Lookbook gibi farklı kategorilerindeki güncellemeleri artık haftalık olarak ana sayfaya taşımaya başlıyor. Böylece kategorileri görmedim, atladım, ana sayfada takıldım derdi de sona eriyor.

Güncellemelerin içerikleri ve habere ait tüm görsellere ulaşabilmeniz için aşağılarında verdiğim link'lere tıklamanız yeterli. Çünkü görsel ve haberlerin devamı sadece ait oldukları kategorilerde saklı. Öyleyse vakit kaybetmeden bu haftanın öne çıkan kategorilerine göz atmaya ne dersiniz?

MilanIn & MilanOut

MilanIn & MilanOut haftanın ilk beşini seçmeye devam ediyor. Bu kez son moda cep telefonu kılıflarını seçiyoruz. İlk beşi görmek için tıklayın http://lamodenvogue.blogspot.it/p/milanout-milanin.html
İpek Ersoy 4 LMEV, bu hafta modanın tatlı gece kaçamaklarına atıfta bulunan "Sweet Escape" konseptiyle karşınızda. Fotoğrafların devamını görmek için tıklayın http://lamodenvogue.blogspot.it/p/ipek-ersoy-4-lmev.htmlLMEV Lookbook'la ise bu hafta kendimizi tam bir militer ruh içinde bulduk. Kamuflajın yoğun etkisini hissetmek isteyenler için LOOK #41 karşınızda. Look'ların devamı için aşağıdaki link adresine tıklayın http://lamodenvogue.blogspot.it/p/lmev-lookbook.htmlHiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...